خدمات حسابداری شرکت های شمال تهران شرکت حسابداری پارسا حساب ایرانیان | تکس مپ

در مقابل نوع دیگری از حسابرسی وجود دارد به نام حسابرسی مستقل که معمولا به درخواست یک نهاد نظارتی مانند اداره مالیات، سازمان ها و موسسات حسابرسی انجام می شود. حسابرسی خارجی به دلایل مختلف و به منظور خاصی انجام میشود اما مهمترین دلیل همانگونه که ذکر شد بررسی عملکرد مالی شرکت و ارائه گزارش به ارگان های خارج از سازمان مانند بانک ها در دوره های مالی یک ساله انجام می شود. سمیه خلیلیان وکیل پایه یک دادگستری ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، ورودی سال ۱۳۸۷ کانون وکلای دادگستری .

خدمات حسابداری شرکت های شمال تهران شرکت حسابداری پارسا حساب ایرانیان | تکس مپ تماس آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز با دفتر حقوقی محمدرضا مهری از طریق شماره موبایل های اعلامی امکان پذیر است. در بار سوم هر سال معادل چهار درصد بهای فروش املاک و حق واگذاری محل در زمان انتقال به عنوان مالیات محاسبه و دریافت خواهد شد. تبصره ۴- در مواردی که انتقال، قهری است تا زمانی که کوچکترین فرد انتقال گیرنده کمتر از بیست سال سن داشته باشد زمین مورد نظر مشمول مالیات موضوع این قانون نخواهد بود.

موسسه تدبیرحساب

این مهلت در خصوص مشمولین قانون قدیم (تاریخ فوت قبل از 95) 6 ماه از تاریخ فوت می‌باشد. در صورت تأخیر در ارائه اظهارنامه برای مشمولین قانون جدید جریمه نقدی وجود ندارد. اما معافیت‌هایی از قبیل هزینه‌های کفن و دفن و دیون متوفی را از دست خواهند داد. در قانون قدیم جریمه نقدی معادل 10% مبلغ مالیات در صورت تأخیر به وراث تعلق می‌گیرد.

اگر به دنبال انجام امور مالیاتی تحت نظر برترین کارشناسان مالیاتی هستید میتوانید به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید و به صورت رایگان مشاوره تخصص دریافت کنید. شرکت های بسیاری در زمینه مشاوره مالیاتی وجود دارند که در اینجا ما سعی کرده ایم لیستی از بهترین آنها را در اختیار شما قرار دهیم. تمامی اشخاص حقوقی با هر شغل و درآمدی و طبق قانون ۱۱۰ قانون مالیات های مستقیم تمامی اشخاص حقوقی و شرکت ها برای اظهارنامه مالیاتی باید در موعد مقرر سال مالی اقدام کنند.

تقسیم بندی ادارات مالیاتی شهر و استان تهران به شرح ذیل است :

مدیران در این گزارش متوجه نقاط ضعف شده و با بکارگیری راهکارهای مدیریتی ارائه شده برای بهبود روند عملیاتی شرکت تلاش می کنند. ادارات امور مالیاتی شهر تهران بر اساس منطغه جغرافیایی به ادارات امور مالیاتی مرکز ، شمال، جنوب، شرق، و غرب تهران تقسیم می‌شوند. با توجه به پیچیدگی مسائل مالی و مالیاتی در شمال تهران بهتر است افرادی را به خدمت بگیرید که اشراف کامل بر این مسائل داشته و توانایی حل آن‌ها را نیز دارا باشند.

  • پس از ثبت شرکت، اولین اقدام پلمپ دفاتر جهت درج عملیات مالی و اداری شرکت است.
  • یکی از مهم ترین دلایل ترجیح مشاوره مالیاتی شمال تهران؛ توسط شرکت های تجاری و مشاغل مختلف در منطقه شمال تهران، دستیابی به نزدیک ترین مشاور مالیات است.
  • اما معافیت‌هایی از قبیل هزینه‌های کفن و دفن و دیون متوفی را از دست خواهند داد.
  • سپردن امور مالیاتی و بهره‌مندی از خدمات مالی در شمال تهران در مجموعه رایان محاسبان موجب می‌شود که بر اهداف اصلی خود تمرکز کنید و از طرفی خیال‌تان از بابت به درستی انجام شدن امور مالی و مالیاتی در کسب و کارتان راحت باشد.