خرید پیراهن چهارخانه مردانه ارزان دایان شاپ

© 1399 | کلیه حقوق مادی و معنوی برای پیشرو روش بازار (بیزلو)محفوظ است. پاساژ تنها امنیت خرید هایی که مستقیما از درون آن انجام می‌شود را تضمین می‌نماید و هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و یا پرداخت مستقیم شما از فروشنده نخواهد داشت. تراکم بافت پارچه نیز یکی دیگر از مواردی است که گویای کیفیت پارچه است.

و در فصول خنک تر سال میتوانید پیراهن چهاخونه کتان ضخیم تری را به تن کنید که استایل شما را چشم گیر و تک میکند. پیراهن چهارخونه سبز و مشکی نیز بعد از تولید طرفدار های زیادی را جذب خود کرد، این مدل پیراهن بیشتر با شلوار کتان مردانه مشکی همراه با کفش ورزشی سفید ست میشود، البته اگر کلاه سیاه هم به سر کنید جذابتر از همیشه دیده میشوید. جین ایران با ارائه ی بهترین راه کار های خرید اینترنتی برای پیراهن ، خرید پیراهن پشمی را برای مشتریان عزیز بسیار آسان و راحت کرده است. تمامی پیراهن های پشمی با جدول سایز متناسب خود ارائه شده اند که در جداول برای هر سایز اندازه های متناسب با آن درج شده است و کافیست با یک مقایسه سایز مناسب خود را متوجه شوید .

خرید پیراهن چهارخانه مردانه ارزان دایان شاپ قد این پیراهن 80 سانتی متر است و سایزبندی این پیراهن به صورت فری سایز می باشد. الیاف پشم از زمان‌های بسیار دور وجود داشته و مردم از آن‌ها به وفور برای تهیه البسه و پوشاک استفاده می‌کردند. البته پارچه‌ها و لباس‌های پشمی در گذشته جزء مرغوب‌ترین و شیک‌ترین تولیداتی بودند که بیشتر، افراد ثروتمند و اغنیا از آن‌ها می‌توانستند استفاده کنند.

برای داشتن یک استایل بوهمین می توانید شکت های کوتاه را با دامن و بوت بپوشید. با سردتر شدن هوا می توانید بهمراه شکت، از یک یقه اسکی و یا هودی استفاده کنید. داشتن استایل لایه ای و ظاهر دو یقه به طرز شگفت انگیزی شیک است، هم برای مردان و هم برای زنان عالی است.

با تطبیق دادن اندازه جدول با اندازه های خود از روی لباس فعلی سایز مناسب را انتخاب کنید. طراحی سایت فروشگاهی ایراکد – تمامی حقوق برای این خرید پیراهن پشمی مردانه سایت محفوظ است. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فروشگاه مارومارکت است. گزینه هایی را که میخواهید از طریق آنها اطلاعیه تمدید به دست شما برسد را انتخاب کرده و ثبت نمایید.